Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 22.


Kategória: Elite ( Prvá jazda v kole )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 535
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 400
3. Špes Peter Seat Spišská Belá 371
4. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 366
5. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 346
6. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 320
7. Ploščica Patrik Škoda 120 Veľká Lomnica 280
8. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 251
9. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 211
10. Pavličko Martin Mercedes Spišská Belá 205
11. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 164
12. Štolc Anton BMW Spišská Belá 162
13. Pavličko Patrik VW Polo Poprad 120
14. Pavličko Jozef Škoda Fábia combi Spišská Belá 105
15. Vitkovský Marek Seat Ibiza Poprad 91
16. Barlik ml. Martin Lada Stará Ľubovňa 73
17. Baka Boris Ford fiesta Spišská Stará Ves 73
18. Pavličková Emma Škoda Fábia combi Spišská Belá 69
19. Gorlický Lukáš Octávia Combi Poprad 59
20. Lech Rastislav BMW Kežmarok 54
21. Hrča Slavomír Fiat Kežmarok 54
22. Stoklas Martin VW Spišská Belá 51
23. Krišanda Peter Toyota Nová Lesná 51
24. Baka Filip Ford fiesta Spišská Stará Ves 48
25. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 39
26. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 36
27. Stanek Igor Mercedes Poprad 36
28. Libiak Martin Honda Ľubica 35
29. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 33
30. Barlik Martin Lada Stará Ľubovňa 32
31. Stempák Vladimír WV Golf 4 Spišská Belá 21
32. Maček Marek Audi A4 Spišská Belá 21
33. Klimko Daniel BMW E320 Chmelnica 21
34. Kokavec Martin Seat Cupra Brezno 20
35. Pavlovský Filip Škoda Felícia Stará Ľubovňa 19
36. Badovský Miroslav BMW Spišská Belá 18
37. Adamjak Anton Mini Cooper Slovenská Ves 18
38. Repka Martin Škoda Felícia Nová Ľubovňa 18
39. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 16
40. Klimko Samuel ŠKODA Felícia Chmelnica 15
41. Gorlický Tomáš Octávia Combi Poprad 13
42. Pavlák Lukáš VW Spišská Belá 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Pavličková Emma Škoda Fábia combi Spišská Belá 240
2. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 120
3. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 108



Kategória: Najlepší čas ( Dospelí )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 565
2. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 438
3. Špes Peter Seat Spišská Belá 408
4. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 405
5. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 399
6. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 383
7. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 274
8. Ploščica Patrik Škoda 120 Veľká Lomnica 251
9. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 211
10. Pavličko Martin Mercedes Spišská Belá 190
11. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 157
12. Pavličko Patrik VW Polo Poprad 120
13. Vitkovský Marek Seat Ibiza Poprad 111
14. Pavličko Jozef Škoda Fábia combi Spišská Belá 103
15. Štolc Anton BMW Spišská Belá 103
16. Barlik ml. Martin Lada Stará Ľubovňa 84
17. Stoklas Martin VW Spišská Belá 82
18. Baka Boris Ford fiesta Spišská Stará Ves 78
19. Pavličková Emma Škoda Fábia combi Spišská Belá 67
20. Lech Rastislav BMW Kežmarok 62
21. Krišanda Peter Toyota Nová Lesná 58
22. Libiak Martin Honda Ľubica 41
23. Gorlický Lukáš Octávia Combi Poprad 40
24. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 37
25. Barlik Martin Lada Stará Ľubovňa 36
26. Stanek Igor Mercedes Poprad 35
27. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 33
28. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 33
29. Klimko Samuel ŠKODA Felícia Chmelnica 29
30. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 26
31. Pavlák Lukáš VW Spišská Belá 25
32. Klimko Daniel BMW E320 Chmelnica 25
33. Hrča Slavomír Fiat Kežmarok 25
34. Adamjak Anton Mini Cooper Slovenská Ves 22
35. Stempák Vladimír WV Golf 4 Spišská Belá 19
36. Baka Filip Ford fiesta Spišská Stará Ves 18
37. Badovský Miroslav BMW Spišská Belá 18
38. Kokavec Martin Seat Cupra Brezno 17
39. Maček Marek Audi A4 Spišská Belá 17
40. Pavlovský Filip Škoda Felícia Stará Ľubovňa 17
41. Repka Martin Škoda Felícia Nová Ľubovňa 16
42. Gorlický Tomáš Octávia Combi Poprad 13



Kategória: Junior (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 624
2. Pavličková Emma Škoda Fábia combi Spišská Belá 294
3. Ploščicová Katarína Škoda 130 Veľká Lomnica 91
4. Kurucová Emma Mini Cooper Poprad 81
5. Drzewiecká Nela prototyp Huncovce 60