Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 189
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 172
3. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 139
4. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 125
5. Stoklas Martin VW Spišská Belá 120
6. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 116
7. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 108
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 108
9. Špes Peter Seat Spišská Belá 102
10. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 101
11. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 77
12. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 74
13. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 71
14. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 71
15. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 66
16. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 60
17. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 35
18. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 20
19. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 18
20. Štefko Vladimír VW Poprad 16
21. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 11



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 240



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 210
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 168
3. Špes Peter Seat Spišská Belá 130
4. Stoklas Martin VW Spišská Belá 120
5. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 115
6. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 109
7. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 108
8. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 104
9. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 96
10. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 93
11. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 85
12. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 83
13. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 68
14. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 67
15. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 58
16. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 54
17. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 45
18. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 43
19. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 30
20. Štefko Vladimír VW Poprad 15
21. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 14



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 240
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 108



Kategória: Veterán
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 120