Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 429
2. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 287
3. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 282
4. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 268
5. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 202
6. Špes Peter Seat Spišská Belá 169
7. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 167
8. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 165
9. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 129
10. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 125
11. Stoklas Martin VW Spišská Belá 120
12. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 116
13. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 114
14. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 108
15. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 108
16. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 104
17. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 71
18. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 66
19. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 65
20. Monka František BMW Spišská Belá 54
21. Štolc Anton BMW Spišská Belá 40
22. Pavličko Jozef Fábia combi Spišská Belá-Strážky 38
23. Lamper Ján Škoda 130 Veľká Lomnica 33
24. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 20
25. Monka Michal BMW Spišská Belá 18
26. Štefko Vladimír VW Poprad 16
27. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 11



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 240



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 450
2. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 258
3. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 244
4. Špes Peter Seat Spišská Belá 227
5. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 220
6. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 195
7. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 176
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 166
9. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 127
10. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 126
11. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 124
12. Stoklas Martin VW Spišská Belá 120
13. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 108
14. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 105
15. Štolc Anton BMW Spišská Belá 102
16. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 96
17. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 94
18. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 86
19. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 68
20. Monka František BMW Spišská Belá 58
21. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 54
22. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 45
23. Monka Michal BMW Spišská Belá 37
24. Pavličko Jozef Fábia combi Spišská Belá-Strážky 25
25. Lamper Ján Škoda 130 Veľká Lomnica 20
26. Štefko Vladimír VW Poprad 15
27. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 14



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 342
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 306
3. Monka ml. František BMW Spišská Belá 234
4. Melkovič Samuel Peugeot 206 GTI Spišská Belá 114



Kategória: Veterán
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 240