Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.
Kolo: 9.kolo - 03.10.2021


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:27,636 0 56 60
2. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:35,693 0 72 54
3. Stoklas Martin VW Spišská Belá 0:38,178 0 78 48
4. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:38,925 0 78 43
5. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:40,174 0 82 38
6. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:40,452 0 82 33
7. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:38,856 5 83 29
8. Klimko Daniel ŠKODA Felícia Stará Ľubovňa 0:33,662 15 83 25
9. Štolc Anton BMW Spišská Belá 0:41,622 0 84 22
10. Dubiel Michal Škoda Octávia combi Svit 0:41,645 0 84 21
11. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 0:40,754 5 87 20
12. Dubiel Miroslav Fiat Štrba 0:43,810 0 88 19
13. Ploščica Patrik Škoda 120 Rakúsy 0:44,637 0 90 18
14. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:45,787 0 92 17
15. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:48,565 5 103 16
16. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:47,047 10 106 15
17. Majkutová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 0:50,808 15 117 14
18. Krišandová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 0:55,063 10 122 13
19. Lech Rastislav BMW Kežmarok 0:40,455 40 122 12
20. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:38,375 50 128 11
21. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:38,498 50 128 10
22. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 0:45,838 50 142 9
23. Dubiel Ján Fiat Štrba 1:05,040 30 162 8



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Krišandová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 0:47,558 0 96 60
2. Majkutová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 0:50,808 15 117 54



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:27,636 0 56 60
2. Lech Rastislav BMW Kežmarok 0:34,554 0 70 54
3. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:35,693 0 72 48
4. Stoklas Martin VW Spišská Belá 0:35,873 0 72 43
5. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:37,428 0 76 38
6. Dubiel Michal Škoda Octávia combi Svit 0:37,666 0 76 33
7. Klimko Daniel ŠKODA Felícia Stará Ľubovňa 0:38,527 0 78 29
8. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:38,542 0 78 25
9. Štolc Anton BMW Spišská Belá 0:38,545 0 78 22
10. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:38,727 0 78 21
11. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 0:39,305 0 80 20
12. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:39,566 0 80 19
13. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:40,162 0 82 18
14. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:41,203 0 84 17
15. Ploščica Patrik Škoda 120 Rakúsy 0:41,682 0 84 16
16. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:41,805 0 84 15
17. Dubiel Miroslav Fiat Štrba 0:43,664 0 88 14
18. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:43,764 0 88 13
19. Krišandová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 0:47,558 0 96 12
20. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 0:39,284 20 100 11
21. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:48,565 5 103 10
22. Majkutová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 0:50,808 15 117 9
23. Dubiel Ján Fiat Štrba 1:05,040 30 162 8



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 0:44,435 0 90 60
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 1:02,026 0 126 54