Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.
Kolo: 2.kolo - 23.02.2020


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:46,785 0 94 60
2. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 0:47,175 0 96 54
3. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 0:46,488 5 99 48
4. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:49,825 0 100 43
5. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:51,584 0 104 38
6. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:52,540 0 106 33
7. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 0:54,966 0 110 29
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:55,943 0 112 25
9. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:55,295 5 117 22
10. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 1:00,346 0 122 21
11. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 1:02,020 0 126 20
12. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:05,274 0 132 19
13. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 1:07,152 0 136 18
14. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 1:33,124 0 188 17
15. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 1:29,253 0 180 60



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:42,500 0 86 60
2. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 0:42,983 0 86 54
3. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 0:43,623 0 88 48
4. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:44,472 0 90 43
5. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:44,564 0 90 38
6. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:45,036 0 92 33
7. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 0:47,175 0 96 29
8. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:48,981 0 98 25
9. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:49,510 0 100 22
10. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:49,544 0 100 21
11. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:47,330 5 101 20
12. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 0:53,470 0 108 19
13. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 1:00,346 0 122 18
14. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:05,274 0 132 17
15. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 1:29,253 0 180 16



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 0:55,027 0 112 60



Kategória: Veterán
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 1:00,346 0 122 60