Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.
Kolo: 1.kolo - 23.02.2020


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 0:25,358 0 52 60
2. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:26,645 0 54 54
3. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 0:26,693 0 54 48
4. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:26,975 0 54 43
5. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:27,280 0 56 38
6. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:28,036 0 58 33
7. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 0:28,076 0 58 29
8. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:28,354 0 58 25
9. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:28,423 0 58 22
10. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:28,692 0 58 21
11. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 0:26,247 5 59 20
12. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 0:29,098 0 60 19
13. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:27,275 5 61 18
14. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:30,041 0 62 17
15. Štefko Vladimír VW Poprad 0:30,220 0 62 16
16. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 0:29,774 5 65 15
17. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 0:32,382 0 66 14
18. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:32,996 0 66 13
19. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 0:27,513 10 66 12
20. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 0:30,898 15 77 11



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 0:31,082 0 64 60



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 0:24,073 0 50 60
2. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 0:25,013 0 52 54
3. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:25,364 0 52 48
4. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:25,435 0 52 43
5. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:25,615 0 52 38
6. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:26,013 0 54 33
7. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 0:26,463 0 54 29
8. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:26,645 0 54 25
9. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:26,855 0 54 22
10. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 0:27,072 0 56 21
11. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:27,548 0 56 20
12. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:28,073 0 58 19
13. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 0:28,076 0 58 18
14. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:28,267 0 58 17
15. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 0:29,060 0 60 16
16. Štefko Vladimír VW Poprad 0:27,988 5 61 15
17. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 0:28,150 5 63 14
18. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 0:31,082 0 64 13
19. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 0:32,382 0 66 12
20. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:32,996 0 66 11



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 0:59,568 0 120 60



Kategória: Veterán
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 0:32,382 0 66 60