Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 22.
Kolo: 2.kolo - 20.02.2022


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličko Patrik VW Polo Poprad 0:35,400 0 72 60
2. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:37,603 0 76 54
3. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:41,252 0 84 48
4. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:41,601 0 84 43
5. Gorlický Lukáš Octávia Combi Poprad 0:44,344 0 90 38
6. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:45,723 0 92 33
7. Krišanda Peter Toyota Nová Lesná 0:31,013 30 94 29
8. Lech Rastislav BMW Kežmarok 0:44,946 15 105 25
9. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 0:39,311 30 110 22
10. Stanek Igor Mercedes Poprad 0:48,474 15 113 21
11. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 0:45,860 30 122 20
12. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok vzdal 0 0 0
13. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá vzdal 0 0 0
14. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy vzdal 0 0 0
15. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá vzdal 0 0 0
16. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá vzdal 0 0 0
17. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 0:41,830 0 84 60
2. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 0:45,476 0 92 54



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličko Patrik VW Polo Poprad 0:34,065 0 70 60
2. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:35,304 0 72 54
3. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 0:36,176 0 74 48
4. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:36,563 0 74 43
5. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:36,624 0 74 38
6. Lech Rastislav BMW Kežmarok 0:37,424 0 76 33
7. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:38,474 0 78 29
8. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:38,625 0 78 25
9. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:41,601 0 84 22
10. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 0:41,830 0 84 21
11. Gorlický Lukáš Octávia Combi Poprad 0:41,900 0 84 20
12. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:42,622 0 86 19
13. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:43,280 0 88 18
14. Stanek Igor Mercedes Poprad 0:41,387 5 89 17
15. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 0:45,476 0 92 16
16. Krišanda Peter Toyota Nová Lesná 0:31,013 30 94 15
17. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 0:28,226 80 144 14



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličková Emma Škoda Fábia combi Spišská Belá 0:43,213 0 88 60
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 0:55,122 0 112 54
3. Ploščicová Katarína Škoda 130 Veľká Lomnica 1:0,893 0 122 48
4. Kurucová Emma Mini Cooper Poprad 1:28,896 0 178 43