Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 22.
Kolo: 1.kolo - 20.02.2022


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličko Patrik VW Polo Poprad 0:32,423 0 66 60
2. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:35,224 0 72 54
3. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 0:35,224 0 72 48
4. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica :0:35,982 0 72 43
5. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:36,436 0 74 38
6. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:37,516 0 76 33
7. Lech Rastislav BMW Kežmarok 0:38,570 0 78 29
8. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:39,543 0 80 25
9. Krišanda Peter Toyota Nová Lesná 0:37,287 5 81 22
10. Gorlický Lukáš Octávia Combi Poprad 0:40,823 0 82 21
11. Kokavec Martin Seat Cupra Brezno 0:38,602 5 83 20
12. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 0:41,088 0 84 19
13. Adamjak Anton Mini Cooper Slovenská Ves 0:41,467 0 84 18
14. Pavličko Jozef Škoda Fábia combi Spišská Belá 0:42,543 0 86 17
15. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:42,552 0 86 16
16. Stanek Igor Mercedes Poprad 0:43,827 0 88 15
17. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:41,070 5 89 14
18. Gorlický Tomáš Octávia Combi Poprad 0:44,358 0 90 13
19. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:52,435 0 106 12
20. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 0:56,008 0 114 11
21. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 0:41,038 0 84 60
2. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 0:53,330 0 108 54



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Pavličko Patrik VW Polo Poprad 0:32,362 0 66 60
2. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 0:33,587 0 68 54
3. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:34,583 0 70 48
4. Krišanda Peter Toyota Nová Lesná 0:34,726 0 70 43
5. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:35,200 0 72 38
6. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:35,224 0 72 33
7. Lech Rastislav BMW Kežmarok 0:35,942 0 72 29
8. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:37,516 0 76 25
9. Adamjak Anton Mini Cooper Slovenská Ves 0:38,585 0 78 22
10. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:39,280 0 80 21
11. Gorlický Lukáš Octávia Combi Poprad 0:39,945 0 80 20
12. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 0:40,787 0 82 19
13. Stanek Igor Mercedes Poprad 0:40,805 0 82 18
14. Kokavec Martin Seat Cupra Brezno 0:38,602 5 83 17
15. Remžová Ivona Mini Cooper Poprad 0:41,038 0 84 16
16. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:41,343 0 84 15
17. Pavličko Jozef Škoda Fábia combi Spišská Belá 0:41,970 0 84 14
18. Gorlický Tomáš Octávia Combi Poprad 0:42,470 0 86 13
19. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:41,070 5 89 12
20. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 0:45,354 0 92 11
21. Gorlická Andrea Octávia Combi Poprad 0:53,330 0 108 10



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Drzewiecká Nela prototyp Huncovce 0:45,462 0 92 60
2. Pavličková Emma Škoda Fábia combi Spišská Belá 0:45,690 0 92 54
3. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 0:51,714 0 104 48
4. Ploščicová Katarína Škoda 130 Veľká Lomnica 0:53,465 0 108 43
5. Kurucová Emma Mini Cooper Poprad 1:26,465 0 174 38