Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.
Kolo: 10.kolo - 03.10.2021


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:44,300 0 90 60
2. Dubiel Michal Škoda Octávia combi Svit 0:44,814 0 90 54
3. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:47,434 0 96 48
4. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:45,300 5 97 43
5. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:45,904 5 97 38
6. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:48,673 0 98 33
7. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:49,882 0 100 29
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:47,357 5 101 25
9. Monka František BMW Spišská Belá 0:47,862 5 101 22
10. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:52,902 0 106 21
11. Štolc Anton BMW Spišská Belá 0:53,823 0 108 20
12. Monka ml. František BMW Spišská Belá 0:54,310 0 110 19
13. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:54,710 0 110 18
14. Dubiel Miroslav Fiat Štrba 0:56,943 0 114 17
15. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:52,984 50 156 16



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:42,752 0 86 60
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:40,804 5 87 54
3. Špes Peter Seat Spišská Belá 0:43,251 0 88 48
4. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:44,394 0 90 43
5. Dubiel Michal Škoda Octávia combi Svit 0:44,814 0 90 38
6. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:45,334 0 92 33
7. Štolc Anton BMW Spišská Belá 0:45,985 0 92 29
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:44,814 5 95 25
9. Monka František BMW Spišská Belá 0:49,031 0 100 22
10. Monka ml. František BMW Spišská Belá 0:49,053 0 100 21
11. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 0:49,882 0 100 20
12. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 0:50,296 0 102 19
13. Dubiel Miroslav Fiat Štrba 0:52,834 0 106 18
14. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:52,902 0 106 17
15. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 0:54,710 0 110 16



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 0:57,124 0 116 60
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 0:57,133 0 116 54