Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 20.


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 379
2. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 369
3. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 311
4. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 292
5. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 271
6. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 203
7. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 190
8. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 189
9. Oravec Samuel BMW Kežmarok 162
10. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 132
11. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 113
12. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 98
13. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 91
14. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 87
15. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 79
16. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 76
17. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 56
18. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 50
19. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 40
20. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 40
21. Pjatek Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 21
22. Melkovičová Diana Peugeot 206 GTI Spišská Belá 18



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 120
2. Melkovičová Diana Peugeot 206 GTI Spišská Belá 60



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 433
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 357
3. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 284
4. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 240
5. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 224
6. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 224
7. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 221
8. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 213
9. Oravec Samuel BMW Kežmarok 189
10. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 173
11. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 118
12. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 102
13. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 86
14. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 79
15. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 76
16. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 63
17. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 63
18. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 48
19. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 38
20. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 37
21. Pjatek Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 19
22. Melkovičová Diana Peugeot 206 GTI Spišská Belá 18



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Monka ml. František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 480
2. Melkovič Samuel Peugeot 206 GTI Spišská Belá 324
3. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 144
4. Libiaková Vladislava Toyota Ľubica 48



Kategória: MOTO
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 103
2. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 102
3. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 98
4. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 97
5. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 86