Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 20.
Kolo: 8.kolo - 29.09.2019


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:48,703 0 98 60
2. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:50,044 0 102 54
3. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:51,584 0 104 48
4. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:53,324 0 108 43
5. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:53,434 0 108 38
6. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:56,482 0 114 33
7. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 1:00,792 0 122 29
8. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 1:00,831 5 127 25
9. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 1:02,410 5 131 22
10. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:10,212 0 142 21
11. Oravec Samuel BMW Kežmarok 1:13,244 0 148 20
12. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:21,403 0 164 19
13. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 1:34,716 0 190 18



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:39,140 0 80 60
2. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:39,665 0 80 54
3. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:39,808 0 80 48
4. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:43,500 0 88 43
5. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:44,397 0 90 38
6. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:46,836 0 94 33
7. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:50,084 0 102 29
8. Oravec Samuel BMW Kežmarok 0:52,186 0 106 25
9. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:56,482 0 114 22
10. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 0:57,842 0 116 21
11. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:00,842 0 122 20
12. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 1:02,401 0 126 19
13. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:12,228 5 151 18



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Monka ml. František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:23,017 0 48 60
2. Melkovič Samuel Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:24,611 0 50 54
3. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 0:59,301 0 120 48