Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 20.
Kolo: 7.kolo - 29.09.2019


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:24,174 0 50 60
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:25,002 0 52 54
3. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:25,130 0 52 48
4. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:25,282 0 52 43
5. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:23,202 5 53 38
6. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 0:26,380 0 54 33
7. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:26,778 0 54 29
8. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:24,462 5 55 25
9. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:27,420 0 56 22
10. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 0:27,478 0 56 21
11. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 0:27,527 0 56 20
12. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:28,122 0 58 19
13. Oravec Samuel BMW Kežmarok 0:28,737 0 58 18
14. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:29,583 0 60 17
15. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:23,663 15 63 16



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:22,182 0 46 60
2. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:22,513 0 46 54
3. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 0:22,567 0 46 48
4. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 0:22,707 0 46 43
5. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 0:23,316 0 48 38
6. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:23,482 0 48 33
7. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:23,925 0 48 29
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:24,317 0 50 25
9. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 0:24,858 0 50 22
10. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:23,202 5 53 21
11. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:26,293 0 54 20
12. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 0:26,294 0 54 19
13. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 0:26,380 0 54 18
14. Oravec Samuel BMW Kežmarok 0:26,794 0 54 17
15. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 0:27,478 0 56 16



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Monka ml. František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:27,005 0 56 60
2. Melkovič Samuel Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:27,322 0 56 54
3. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 1:01,295 5 129 48