Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: XV.
Kolo: 1.kolo - 23.02.2014


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Kulanga Rastislav WV Golf Kežmarok 1:13,128 0 148 120
2. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 1:16,408 0 154 108
3. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 1:22,892 0 166 96
4. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:30,148 0 182 86
5. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 1:30,190 0 182 76
6. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 1:34,444 0 190 66
7. Vojtaššák Pavol Mercedes Rakúsy 1:34,467 0 190 58
8. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 1:52,040 0 226 50
9. Ploštica Patrik ŠKODA 120 Rakúsy 1:52,393 0 226 44
10. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 2:05,582 0 252 42
11. Malina Adam ŠKODA 120 Rakúsy 2:12,136 0 266 40
12. Sabaková Ivana FÁBIA RS Poprad 2:12,307 0 266 38
13. Plošticová Patrícia ŠKODA 120 Rakúsy 2:12,812 0 266 36
14. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 2:30,352 5 307 34
15. Sovák Pavel FÁBIA RS Poprad 1:47,503 100 316 32
16. Magdolen Viktor Peugeot Handlová vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Sabaková Ivana FÁBIA RS Poprad 1:56,936 5 239 120
2. Plošticová Patrícia ŠKODA 120 Rakúsy 2:03,022 0 248 108



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Kulanga Rastislav WV Golf Kežmarok 1:10,467 0 142 120
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 1:10,650 0 142 108
3. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 1:13,174 0 148 96
4. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 1:14,308 0 150 86
5. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 1:15,258 0 152 76
6. Sovák Pavel FÁBIA RS Poprad 1:17,802 0 156 66
7. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 1:24,938 0 170 58
8. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:25,392 0 172 50
9. Vojtaššák Pavol Mercedes Rakúsy 1:28,296 0 178 44
10. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 1:30,190 0 182 42
11. Ploštica Patrik ŠKODA 120 Rakúsy 1:36,230 0 194 40
12. Malina Adam ŠKODA 120 Rakúsy 1:43,395 0 208 38
13. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:49,706 0 220 36
14. Sabaková Ivana FÁBIA RS Poprad 1:56,936 5 239 34
15. Plošticová Patrícia ŠKODA 120 Rakúsy 2:03,022 0 248 32
16. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 2:09,905 0 260 30