Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: XII.
Kolo: 3.kolo


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Štolc Anton WV Spišská Belá 0:46,212 0 94 60
2. Monka František WV Spišská Belá 0:47,290 0 96 54
3. Divoký Jaroslav Peugeot 106 Sport Krížová Ves 0:47,373 0 96 48
4. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 0:48,417 0 98 43
5. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 0:48,744 0 98 38
6. Kulanga Rastislav WV Golf Kežmarok 0:48,955 0 98 33
7. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:56,253 0 114 29
8. Štolcová Petra VW Lupo Spišská Belá 0:56,505 0 114 25
9. Stoklas Martin Škoda Felicia Spišská Belá 1:02,250 0 126 22
10. Ďuriš Dominik Audi Spišská Belá 1:03,097 0 128 21
11. Kurucová Ivona Škoda Octavia Poprad 1:04,978 0 130 20
12. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 1:12,602 0 146 19
13. Divoká Paula Opel Corsa Krížová Ves 1:15,563 15 167 18
14. Podolínska Stanislava Renault Megane Spišská Belá 1:24,266 0 170 17
15. Kuna Patrik WV Passat combi Spišská Belá vzdal 0 0 0
16. Hanko Tomáš Škoda Octavia Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Kurucová Ivona Škoda Octavia Poprad 0:52,870 0 106 60
2. Štolcová Petra VW Lupo Spišská Belá 0:56,505 0 114 54
3. Podolínska Stanislava Renault Megane Spišská Belá 0:59,948 0 120 48
4. Divoká Paula Opel Corsa Krížová Ves 1:05,318 0 132 43



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Divoký Jaroslav Peugeot 106 Sport Krížová Ves 0:42,137 0 86 60
2. Štolc Anton WV Spišská Belá 0:42,721 0 86 54
3. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 0:44,422 0 90 48
4. Kulanga Rastislav WV Golf Kežmarok 0:44,478 0 90 43
5. Stoklas Martin Škoda Felicia Spišská Belá 0:44,748 0 90 38
6. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 0:46,870 0 94 33
7. Monka František WV Spišská Belá 0:46,950 0 94 29
8. Kuna Patrik WV Passat combi Spišská Belá 0:47,148 5 101 25
9. Hanko Tomáš Škoda Octavia Spišská Belá 0:51,162 0 104 22
10. Kurucová Ivona Škoda Octavia Poprad 0:52,870 0 106 21
11. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:56,253 0 106 20
12. Štolcová Petra VW Lupo Spišská Belá 0:56,505 0 114 19
13. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:58,413 0 118 18
14. Podolínska Stanislava Renault Megane Spišská Belá 0:59,948 0 120 17
15. Ďuriš Dominik Audi Spišská Belá 1:03,097 0 128 16
16. Divoká Paula Opel Corsa Krížová Ves 1:05,318 0 132 15



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Podolínsky Lukáš Renault Megane Spišská Belá 1:00,034 0 122 60
2. Bekeš ml. Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:23,596 5 173 54
3. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 1:44,431 0 210 48